Finská sauna

Relaxujte, odpočívejte, máme pro naše hosty privátní finskou saunu. Sauna je součástí rekaxační místnosi ve dvoře, hned vedle apartmánů.

Máte rádi finskou saunu nebo byste ji rádi zkusili? U nás máte možnost. Je součástí relaxačního domku. Můžete si dopřát finskou saunu o samotě, ale i s dalšími lidmi. Je až pro šest osob. Ve finské sauně zapomenete na všechny starosti. Použít můžete saunová aroma,  relaxační lehátka, cd přehrávač. V ceně osušky, ručníky, čepice. Po saunování se lze zchladit ve sprše, vaně nebo posedět na venkovní terase.

Zjistit více

Relaxační koupele

Relaxační koupele prokrvují a odstraňují svalovou únavu. Těžko se najdou vhodnější způsoby jak regenerovat tělo než olejovou nebo rašelinovou koupelí.

Koupele jemně a efektivně čistí pokožku od škodlivých látek a současně jí dodávají veškeré látky stimulující imunitní systém, podporující metabolismus a regeneraci buněk. V neposlední řadě příznivě ovlivňují centrální nervovou soustavu.

Zjistit více

Masáže a zábaly

Klasická ruční masáž je nejstarším a nejjednodušším způsobem regenerace.

Odstraňuje svalové napětí a bolesti zad, dodává pružnost ztuhlým partiím těla, napomáhá jeho lepšímu prokrvení a navíc obnovuje duševní síly. Také působení lávových kamenů je vysoce relaxační a harmonizující. Podobně i rašelinové zábaly přinášejí tělu úlevu od chronických bolestí kloubů a páteře.

Zjistit více

Relaxace na zahradě

Dovolená je příležitostí k návratu k sobě, ke své podstatě a k obnovení přerušeného souznění s přírodou.

Být s ní v těsném kontaktu - vnímat čistý vzduch, zpěv ptáků a energii slunce či ohně je naléhavou potřebou pro zachování naší přirozenosti. Dovolenou a relaxaci v přírodě bychom mohli také vnímat jako příležitost k zastavení, obdivu a úctě k moudrosti přírody a celého Vesmíru.

Zjistit více