Klasická ruční masáž odstraňuje svalové napětí a bolesti zad, dodává pružnost ztuhlým partiím těla, napomáhá jeho lepšímu prokrvení a navíc obnovuje duševní síly. Také působení lávových kamenů je vysoce relaxační a harmonizující. Podobně i rašelinové zábaly přinášejí tělu úlevu od chronických bolestí kloubů a páteře.

Klasická masáž

Klasická masáž je nejstarším a nejjednodušším způsobem regenerace. A co vám přinese? Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Dále také napomáhá lepšímu prokrvení a má další pozitivní účinky, a to nejen na tělesné, ale i na duševní síly člověka. Klasická masáž od nás je prováděná vydatnějšími a tvrdšími hmaty, díky kterým se odstraňují nahromaděné únavové látky. 

Cena:  60min / 990,- Kč, 90min / 1490,- Kč

Masáže je dobré rezervovat před příjezdem, ideálně týden předem.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni. Tato masáž má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce harmonizuje a prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Cena: 60 min / 1090,-Kč  •  90min / 1590,-Kč

Masáže je dobré rezervovat před příjezdem, ideálně týden předem.

Čokoládová masáž

Čokoláda je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku.

Cena: 60min / 1090,- Kč  90min / 1590,- Kč

Masáže je dobré rezervovat před příjezdem, ideálně týden předem.