Naše apartmány

Jakub

Apartmá Jakub se bude líbit všem, kdo mají rádi ubytování blízké přírodě, ale zároveň se zachováním veškerého moderního komfortu. Ve vybavení nenajdete umělé materiály, převažuje dřevo a vybavení v tradičním venkovském stylu. 

Rezervovat

Karolínka

Apartmá Karolínka, které nese jméno dcery majitelů, je ideální pro romantické pobyty ve dvou, ale poskytne ubytování až pěti osobám. Je vystavěné z přírodních materiálů a vybaveno v tradičním venkovském stylu.

Rezervovat

Podkroví

Apartmá Podkroví se bude líbit všem, kteří touží po ubytování v netradičním stylu, ale se zachováním veškerého komfortu. Přesně to naše nové Apartmá Podkroví nabízí.

Rezervovat

Marie

Apartmá Marie je nejnověji nabízený apartmán se třemi lůžky. Je vhodné pro páry, zejména pro ty, kteří si přejí prožít ničím nerušené romantické chvíle.

Rezervovat

Lesní chata

Provoz chaty zastaven!!

Rezervovat

Ubytování apartmány Červený Dvůr

Rodinná atmosféra a venkovský styl

Polosamota v CHKO Blanský les blízko Českého Krumlova

Wellness služby v podobě finské sauny a masáží

Velká zahrada jako ráj pro rodiny s dětmi

Domácí pohostinství s výčepem, pecí a terasou

Wellness

Pro hosty máme připravenou speciální relaxační místnost ...

...vybavenou finskou saunou, masérským lehátkem a dřevěnou lázeňsku vanou pro olejové, bylinné nebo rašelinové koupele. Dopřejte si také oblíbené relaxační masáže. Francouzskými dveřmi jste ze sauny hned na terase, kde se dokonale odpočívá.

Více o wellness

Služby pro firmy

Máte firmu a pořádáte jednodenní či vícedenní školení? Apartmány Červený Dvůr mají pro vás vyhovující podmínky.

Nabízíme pro vaše zaměstnance klidné a stylové ubytování ve čtyřech plně vybavených apartmánech pro max. 18 osob. Během školící akce vám zaručíme klid a soukromí, stravování a servis, občerstvení po celý den. Pro zpříjemnění večera, můžou vaši zaměstnanci využít některou z našich relaxačních služeb (finská sauna, masáže, lázeňská vana).

Více o službách pro firmy

Darujte pobyt v apartmánech Červený Dvůr

Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na příjemné pobyty a relaxační služby, v našich rodinných apartmánech v Červeném Dvoře. Svým blízkým, přátelům, nebo zaměstnancům tak můžete dopřát nevšední zážitek. Vyberte si poukázku. Sdělte nám Vaši adresu a jméno obdarovaného. Poukazy posíláme poštou, nebo v elektronické podobě, společně s fakturou pro zaplacení.

Upozornění: Délka platnosti poukazu je 1 rok, poukazy nelze uplatnit v hlavní sezoně a o svátcích, minimální délka pobytového balíčku jsou 2 noci pro dvě osoby.

objednat poukaz

Kde nás najdete