Naše apartmány

Jakub

Nejprostorňejší apartmá s velkým balkonem (18m2) a soukromou zastřešenou terasou. Ve vybavení nenajdete umělé materiály, převažuje dřevo a vybavení v tradičním venkovském stylu. 

Rezervovat

Karolína

Apartmá Karolína poskytne ubytování až pěti osobám. Je vystavěné z přírodních materiálů a vybaveno v tradičním venkovském stylu.

Rezervovat

Podkroví

Hliněné omítky, dřevo ošetřené pouze přírodním voskem, dva oddělené pokoje na spaní pro 4 osoby, s možností jedné přistýlky.

Rezervovat

U babičky

Apartmá U babičky je přízemní apartmá kterému dominuje velká plně vybavená kuchyně včetně sporáku na dřevo s malým krbem. Ložnice je s  manželskou postelý a jedno 180cm dlouhé lůžko je umístěno v obytné kuchyni. V kuchyni je možné přidat dětskou přistýlku.

Rezervovat

Wellness

Pro hosty máme připravenou relaxační místnost s finskou saunou, dřevěnou vanou a možností masáží.

...vybavenou finskou saunou, masérským lehátkem a dřevěnou lázeňsku vanou pro olejové, bylinné nebo rašelinové koupele. Dopřejte si také oblíbené relaxační masáže. Francouzskými dveřmi jste ze sauny hned na terase, kde se dokonale odpočívá.

Více o wellness

Ubytování apartmány Červený Dvůr

Pro rodiny, páry, skupiny, venkovský styl

Polosamota v CHKO Blanský les blízko Českého Krumlova

Wellness služby v podobě finské sauny a masáží

Velká zahrada s terasou, hamaky, bylinky, ohniště

Snídaně z lokálních potravin, honesty bar v boudě s výčepem

Darujte pobyt v apartmánech Červený Dvůr

Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na příjemné pobyty a relaxační služby, v našich rodinných apartmánech v Červeném Dvoře. Svým blízkým, přátelům, nebo zaměstnancům tak můžete dopřát nevšední zážitek. Vyberte si poukázku. Sdělte nám Vaši adresu a jméno obdarovaného. Poukazy posíláme poštou, nebo v elektronické podobě, společně s fakturou pro zaplacení.

Upozornění: Délka platnosti poukazu je 1 rok, poukazy nelze uplatnit v hlavní sezoně a o svátcích, minimální délka pobytového balíčku jsou 2 noci pro dvě osoby.

objednat poukaz

Služby pro firmy

Máte firmu a pořádáte jednodenní či vícedenní školení? Apartmány Červený Dvůr mají pro vás vyhovující podmínky.

Nabízíme pro vaše zaměstnance klidné a stylové ubytování ve čtyřech plně vybavených apartmánech pro max. 18 osob. Během školící akce vám zaručíme klid a soukromí, stravování a servis, občerstvení po celý den. Pro zpříjemnění večera, můžou vaši zaměstnanci využít některou z našich relaxačních služeb (finská sauna, masáže, lázeňská vana).

Více o službách pro firmy

Kde nás najdete