Naše apartmány

Jakub

Apartmá Jakub se bude líbit všem, kdo mají rádi ubytování blízké přírodě, ale zároveň se zachováním veškerého moderního komfortu. Ve vybavení nenajdete umělé materiály, převažuje dřevo a vybavení v tradičním venkovském stylu. 

Rezervovat

Karolínka

Apartmá Karolínka, které nese jméno dcery majitelů, je ideální pro romantické pobyty ve dvou, ale poskytne ubytování až pěti osobám. Je vystavěné z přírodních materiálů a vybaveno v tradičním venkovském stylu.

Rezervovat

Podkroví

Apartmá Podkroví se bude líbit všem, kteří touží po ubytování v netradičním stylu, ale se zachováním veškerého komfortu. Přesně to naše nové Apartmá Podkroví nabízí.

Rezervovat

Lesní chata

Provoz chaty pozastaven!!

Rezervovat

Ubytování apartmány Červený Dvůr

Rodinná atmosféra a venkovský styl

Polosamota v CHKO Blanský les blízko Českého Krumlova

Wellness služby v podobě finské sauny a masáží

Velká zahrada jako ráj pro rodiny s dětmi

Domácí pohostinství s výčepem, pecí a terasou

Wellness

Pro hosty máme připravenou speciální relaxační místnost ...

...vybavenou finskou saunou, masérským lehátkem a dřevěnou lázeňsku vanou pro olejové, bylinné nebo rašelinové koupele. Dopřejte si také oblíbené relaxační masáže. Francouzskými dveřmi jste ze sauny hned na terase, kde se dokonale odpočívá.

Více o wellness

Služby pro firmy

Máte firmu a pořádáte jednodenní či vícedenní školení? Apartmány Červený Dvůr mají pro vás vyhovující podmínky.

Nabízíme pro vaše zaměstnance klidné a stylové ubytování ve dvou plně vybavených apartmánech pro max. 15 osob. Během školící akce vám zaručíme klid a soukromí, stravování a servis, občerstvení po celý den. Pro zpříjemnění večera, můžou vaši zaměstnanci využít některou z našich relaxačních služeb (finská sauna, masáže, lázeňská vana).

Více o službách pro firmy

Darujte pobyt v apartmánech Červený Dvůr

Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na příjemné pobyty a relaxační služby, v našich rodinných apartmánech v Červeném Dvoře. Svým blízkým, přátelům, nebo zaměstnancům tak můžete dopřát nevšední zážitek. Vyberte si poukázku. Sdělte nám Vaši adresu a jméno obdarovaného. Poukazy posíláme poštou, nebo v elektronické podobě, společně s fakturou pro zaplacení.

Upozornění: Délka platnosti poukazu je 1 rok, poukazy nelze uplatnit v hlavní sezoně a o svátcích, minimální délka pobytového balíčku jsou 2 noci pro dvě osoby.

objednat poukaz

Kde nás najdete