Dárkové poukazy na relaxaci v sauně, masáže nebo koupele jsou vhodným dárkem snad pro každého. Dárek můžete zakoupit samostatně nebo je přidat k pobytovému poukazu.

Saunování

Horká lázeň ve finské sauně
Cena: 680,- Kč / 2 osoby  |  tři a více osob 300,-Kč

objednat

Klasická masáž

Klasická masáž je nejstarším a nejjednodušším způsobem regenerace. A co vám přinese? Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Dále také napomáhá lepšímu prokrvení a má další pozitivní účinky, a to nejen na tělesné, ale i na duševní síly člověka. Klasická masáž od nás je prováděná vydatnějšími a tvrdšími hmaty, díky kterým se odstraňují nahromaděné únavové látky. 

Cena:  60min / 990,- Kč, 90min / 1450,- Kč

objednat

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni. Tato masáž má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce harmonizuje a prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Cena: 60 min / 1090,-Kč  •  90min / 1550,-Kč

objednat

Čokoládová masáž

Čokoláda je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku.

Cena: 60min / 990,- Kč  90min / 1550,- Kč

objednat

Olejová koupel

Olejové relaxační koupele

Dopřejte si relax a odpočinek při koupeli v dřevěné vaně z cypřisového dřeva. Do horké lázně si můžete přidat koupelové oleje nebo sáček bylinné koupelové směsi, nebo koupelovou sůl.  Pak už se jen nechte unášet zvuky relaxační hudby.

Cena: 300 Kč

objednat

Rašelinová koupel

Rašelinové koupele

Rašelinová koupel má blahodární účinek na fyzickou i psychickou stránku. Poznejte ho na vlastní kůži. Připravujeme pro vás rašelinové koupele v dřevěné vaně. Natáhnete se do vany a budete jen relaxovat, zatímco rašelina bude příznivě působit na pokožku.

Cena: 300 Kč

objednat

Objednávka balíčků

Jak objednat poukaz? Ve formuláři vyplňte Vaše jméno a adresu, napište vybraný poukaz a jména obdarovaných. Do poznámky upřesněte délku pobytu a počet osob. Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat a potvrdíme si objednávku. Poukaz Vám zašleme na uvedenou adresu poštou, nebo elektronicky, společně s fakturou pro zaplacení poukazu.

Můžete nás také kontaktovat na tel. +420 723 845 945