Klasická ruční masáž odstraňuje svalové napětí a bolesti zad, dodává pružnost ztuhlým partiím těla, napomáhá jeho lepšímu prokrvení a navíc obnovuje duševní síly. Také působení lávových kamenů je vysoce relaxační a harmonizující. Podobně i rašelinové zábaly přinášejí tělu úlevu od chronických bolestí kloubů a páteře.

Klasická masáž

Klasická masáž je nejstarším a nejjednodušším způsobem regenerace. A co vám přinese? Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Dále také napomáhá lepšímu prokrvení a má další pozitivní účinky, a to nejen na tělesné, ale i na duševní síly člověka. Klasická masáž od nás je prováděná vydatnějšími a tvrdšími hmaty, díky kterým se odstraňují nahromaděné únavové látky. Dáte přednost celkové masáži, nebo si zvolíte masáž zad a šíje? To už je jen na vás.

Cena: 450Kč / šíje, záda 45 min •  450 Kč / nohy, 45 min  •  450 Kč / reflexní, 45 min  •  800 Kč / celková, 90 min 

Masáže je dobré rezervovat před příjezdem, ideálně týden předem.

Masáž lávovými kameny

Už jste zkoušeli masáž lávovými kameny? U nás máte příležitost. Základy této masáže spočívají v používání speciálních havajských technik. Působení horkých lávových kamenů je velmi příjemné a navíc mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Masáž lávovými kameny vás zbaví stresu. I když tato masáž se např. na Havajských ostrovech praktikuje od dávných dob, u nás je novinkou. Popularita masáží lávovými kameny však neustále roste.

Cena: 400 Kč / 30 min  •  690 Kč / 60 min  •  960 Kč / 90 min

Masáže je dobré rezervovat před příjezdem, ideálně týden předem.

Čokoládová masáž

Čokoláda je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku.

Cena: 900 Kč / 90 min

Masáže je dobré rezervovat před příjezdem, ideálně týden předem.

Rašelinové zábaly

Máte problémy s pohybovým systémem, jste po úrazu nebo si chcete preventivně dopřát léčivý účinek rašelinových zábalů? Jde o klasickou lázeňskou kúru, která využívá blahodárné síly přírody. Rašelinové zábaly představují jednu z forem termoléčby. Zkuste blahodárnou sílu přírody na vlastní kůži.

Cena: 300 Kč / záda  •  200 Kč / kolena  •  200 Kč / ramena  •  200 Kč / kotníky  •  200 Kč / ruce

Masáže je dobré rezervovat před příjezdem, ideálně týden předem.